tirana #tirana Instagram Hashtag

Ora per qifte : DW
Rrypa ngjyre kafe, nga lekura shume cilesore.
Praktike dhe shume te bukura.
Çmimi vetem 19.99€
Transporti per Kosove gratis 
Transporti per Shqiperi dhe Maqedoni 3€
Viber & whats app +38349551351
Paketim ne form dhurate gratis.
Blej vetem me te miren
#likeforlikes #likeforfollow #followfollow #onlineshopping #fastdelivery💯 #kosovo #albania #macedonia #tirana #onsale #now

Ora per qifte : DW Rrypa ngjyre kafe, nga lekura shume cilesore. Praktike dhe shume te bukura. Çmimi vetem 19.99€ Transporti per Kosove gratis Transporti per Shqiperi dhe Maqedoni 3€ Viber & whats app +38349551351 Paketim ne form dhurate gratis. Blej vetem me te miren #likeforlikes #likeforfollow #followfollow #onlineshopping #fastdelivery💯 #kosovo #albania #macedonia #tirana #onsale #now

4 likes - 4 comments
When the blunt hits you back
Tag your 3 friends omg !
Follow @60sec.vide0 for more!
👍🏼
:
⚠️ DON’T EVER MISS APOST ⚠️
GO TO @60sec.vide0 Tap On 
The 3little donts The right hand corner 
And cilck on Turn On Post NOTFICATIONS”
:
: credit plz dm or removal ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#amazing#humor #albania #tirana #prishtina #kosovo #shqiperia #prizren #albanian #kosova #satire #funny #durres #poezi #gjrokaster #kthspiri #fier #deshire #poezingagjirokastra #kethja #tirane #vlora #lol #durresi #shqiptar #peje #ksamil #cover #albanianboy #ulqin

When the blunt hits you back Tag your 3 friends omg ! Follow @60sec.vide0 for more! 👍🏼 : ⚠️ DON’T EVER MISS APOST ⚠️ GO TO @60sec.vide0 Tap On The 3little donts The right hand corner And cilck on Turn On Post NOTFICATIONS” : : credit plz dm or removal ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #amazing #humor #albania #tirana #prishtina #kosovo #shqiperia #prizren #albanian #kosova #satire #funny #durres #poezi #gjrokaster #kthspiri #fier #deshire #poezingagjirokastra #kethja #tirane #vlora #lol #durresi #shqiptar #peje #ksamil #cover #albanianboy #ulqin

1 likes - 1 comments
Ora per qifte : DW
Rrypa ngjyre kafe, nga lekura shume cilesore.
Praktike dhe shume te bukura.
Çmimi vetem 19.99€
Transporti per Kosove gratis 
Transporti per Shqiperi dhe Maqedoni 3€
Viber & whats app +38349551351
Paketim ne form dhurate gratis.
Blej vetem me te miren
#likeforlikes #likeforfollow #followfollow #onlineshopping #fastdelivery💯 #kosovo #albania #macedonia #tirana #onsale #now

Ora per qifte : DW Rrypa ngjyre kafe, nga lekura shume cilesore. Praktike dhe shume te bukura. Çmimi vetem 19.99€ Transporti per Kosove gratis Transporti per Shqiperi dhe Maqedoni 3€ Viber & whats app +38349551351 Paketim ne form dhurate gratis. Blej vetem me te miren #likeforlikes #likeforfollow #followfollow #onlineshopping #fastdelivery💯 #kosovo #albania #macedonia #tirana #onsale #now

6 likes - 6 comments
Ora per qifte : DW
Rrypa ngjyre kafe, nga lekura shume cilesore.
Praktike dhe shume te bukura.
Çmimi vetem 19.99€
Transporti per Kosove gratis 
Transporti per Shqiperi dhe Maqedoni 3€
Viber & whats app +38349551351
Paketim ne form dhurate gratis.
Blej vetem me te miren
#likeforlikes #likeforfollow #followfollow #onlineshopping #fastdelivery💯 #kosovo #albania #macedonia #tirana #onsale #now

Ora per qifte : DW Rrypa ngjyre kafe, nga lekura shume cilesore. Praktike dhe shume te bukura. Çmimi vetem 19.99€ Transporti per Kosove gratis Transporti per Shqiperi dhe Maqedoni 3€ Viber & whats app +38349551351 Paketim ne form dhurate gratis. Blej vetem me te miren #likeforlikes #likeforfollow #followfollow #onlineshopping #fastdelivery💯 #kosovo #albania #macedonia #tirana #onsale #now

7 likes - 7 comments
Bmw 320d-Kambio Manuale 6+1 -Sallon Lekure -Vitit 2007-Pasqyra elektrike -Komanda Ne timon -sensor Parkimi -Xenon Me Lupo-Start-stop Engine - Me dogane te paguar 
188,000Km (Origjinale ) 
Cmimi: 5,000€
Cel: 0692504875 #bmw #320d #3series #tirana #durres #albania🇦🇱 #merrjepautovetura

Bmw 320d-Kambio Manuale 6+1 -Sallon Lekure -Vitit 2007-Pasqyra elektrike -Komanda Ne timon -sensor Parkimi -Xenon Me Lupo-Start-stop Engine - Me dogane te paguar 188,000Km (Origjinale ) Cmimi: 5,000€ Cel: 0692504875 #bmw #320d #3series #tirana #durres #albania🇦🇱 #merrjepautovetura

68 likes - 68 comments
My predictions: Most of my folllowers are probably going to be from Michigan or NY, and from...I don’t know...Shkoder since y’all always voting for Shkoder on our North vs South Albania debates 😂

My predictions: Most of my folllowers are probably going to be from Michigan or NY, and from...I don’t know...Shkoder since y’all always voting for Shkoder on our North vs South Albania debates 😂

18 likes - 18 comments
Sa e shijshme ju duket nga 1 ne 10? 😋🥗
🍏🍓
Rate from 1 to 10 how tasty it look.
🍅🥝🥕
#granderoma
#salad #food #foodphotography
#yummy #albania #tirana #tiranarestaurants #healthy #healthylifestyle

Sa e shijshme ju duket nga 1 ne 10? 😋🥗 🍏🍓 Rate from 1 to 10 how tasty it look. 🍅🥝🥕 #granderoma #salad #food #foodphotography #yummy #albania #tirana #tiranarestaurants #healthy #healthylifestyle

14 likes - 14 comments
COMING SOON 😊 Nje super super projekt apartamenti 2+1 luksoz po realizohet:) Nderkohe, kerkoni arkitekt per apartamentin apo vilen tuaj? Na kontaktoni: 0683455455 - Apartamenti juaj kerkon nje investim te madh per t’u arreduar, dhe duhet te mendoni me kujdes cdo hap qe hidhni!
- KUJDES! Nese i beni gjerat vete, do beni gabime te kushtueshme!
- Cdo apartament eshte i ndryshem nga tjetri!
- Ate cfare ju doni, nuk e gjeni dot ne projekte te tjera te gatshme, pasi nuk perputhen me rastin tuaj.
- Nese na kontaktoni ne, ju do beni zgjedhjen e duhur! - Ne degjojme me kujdes kerkesat dhe deshirat tuaja!
- Jemi prane jush per t’ju keshilluar dhe ndihmuar!
- Projekti zhvillohet me programet me te fundit 3D, dhe ju mund te shihni ne detaje si do duket apartamenti juaj pas nderhyrjes.
- Projektojme ne menyre te tille qe te krijojme nje ambjent te shendetshem, qe te rrisim eficensen energjitike, dhe ju te reduktoni pagesat e energjise elektrike/ujit.
- Ne ndekim gjate gjithe kohes punimet, per te kontrolluar nese gjithcka shkon sipas projektit.
- Nese ju projektoni me ne, ju i rrisni vleren apartamentit tuaj (ne rast doni ta rishisni apo ta jepni me qera ne te ardhmen). Telefononi: 068 34 55 455 #apartment #apartmentliving #bedroom #bedroomdecor #tirana #marble #interior #interiordesign #interiordecor #concept #design #3dmodeling #interiordesignideas #3dsmax #vray #postproduction #photoshop #table #chicdesign #interior #wooden #luxury #luxurylifestyle #luxuryhomes #luxurydesign #luxurylife #pastelcolors #art #style #money #renderlovers

COMING SOON 😊 Nje super super projekt apartamenti 2+1 luksoz po realizohet:) Nderkohe, kerkoni arkitekt per apartamentin apo vilen tuaj? Na kontaktoni: 0683455455 - Apartamenti juaj kerkon nje investim te madh per t’u arreduar, dhe duhet te mendoni me kujdes cdo hap qe hidhni! - KUJDES! Nese i beni gjerat vete, do beni gabime te kushtueshme! - Cdo apartament eshte i ndryshem nga tjetri! - Ate cfare ju doni, nuk e gjeni dot ne projekte te tjera te gatshme, pasi nuk perputhen me rastin tuaj. - Nese na kontaktoni ne, ju do beni zgjedhjen e duhur! - Ne degjojme me kujdes kerkesat dhe deshirat tuaja! - Jemi prane jush per t’ju keshilluar dhe ndihmuar! - Projekti zhvillohet me programet me te fundit 3D, dhe ju mund te shihni ne detaje si do duket apartamenti juaj pas nderhyrjes. - Projektojme ne menyre te tille qe te krijojme nje ambjent te shendetshem, qe te rrisim eficensen energjitike, dhe ju te reduktoni pagesat e energjise elektrike/ujit. - Ne ndekim gjate gjithe kohes punimet, per te kontrolluar nese gjithcka shkon sipas projektit. - Nese ju projektoni me ne, ju i rrisni vleren apartamentit tuaj (ne rast doni ta rishisni apo ta jepni me qera ne te ardhmen). Telefononi: 068 34 55 455 #apartment #apartmentliving #bedroom #bedroomdecor #tirana #marble #interior #interiordesign #interiordecor #concept #design #3dmodeling #interiordesignideas #3dsmax #vray #postproduction #photoshop #table #chicdesign #interior #wooden #luxury #luxurylifestyle #luxuryhomes #luxurydesign #luxurylife #pastelcolors #art #style #money #renderlovers

19 likes - 19 comments
Repost @tironafanaticsofficial /17 nentori kurre nuk ka qene, nuk eshte dhe nuk do te jete nje feste per asnje nga ne!
17 nentori nuk eshte asgje me shume  se data e pushtimit te vertete te Kryeqytetit, nga forcat shypese komuniste, te cilet pushtuan, vrane, persekutuan pa pyetur se cfare ju del perpara.
Detyra jone eshte te mos e harrojme historine, perkundrazi, ta rikujtojme ate me “Fanatizem”.
Per ne nuk ka 17 nentor, ne, e duam Tironen 365 dite te vitit!
Ashtu sic rrin yjet, yjet perreth hones...
#Tirona#tirana#tirane#bestoftheday#TironaFanatics#tf06#photooftheday#picoftheday#blue#love#ultras#Albania#football#passion#BardheBlu#instaTirona#instaTirana#

Repost @tironafanaticsofficial /17 nentori kurre nuk ka qene, nuk eshte dhe nuk do te jete nje feste per asnje nga ne! 17 nentori nuk eshte asgje me shume se data e pushtimit te vertete te Kryeqytetit, nga forcat shypese komuniste, te cilet pushtuan, vrane, persekutuan pa pyetur se cfare ju del perpara. Detyra jone eshte te mos e harrojme historine, perkundrazi, ta rikujtojme ate me “Fanatizem”. Per ne nuk ka 17 nentor, ne, e duam Tironen 365 dite te vitit! Ashtu sic rrin yjet, yjet perreth hones... #Tirona #tirana #tirane #bestoftheday #TironaFanatics #tf06 #photooftheday #picoftheday #blue #love #ultras #Albania #football #passion #BardheBlu #instaTirona #instaTirana #

35 likes - 35 comments
🚨 AHORA 🚨

Accidente vehicular en Ruta A-616, saliendo del pueblo la #Tirana 
Unidades de emergencias en el lugar .

🚨 AHORA 🚨 Accidente vehicular en Ruta A-616, saliendo del pueblo la #Tirana Unidades de emergencias en el lugar .

0 likes - 0 comments
Old lads in the part playing and surely hitting some local raki !
.
.
#tirana #raki #albania # Scotland #tartanarmy

Old lads in the part playing and surely hitting some local raki ! . . #tirana #raki #albania # Scotland #tartanarmy

2 likes - 2 comments
Wales 1-2 Denmark 
Disappointing result. Roll on Albania tomorrow ! #uefanationsleague #wales #walesaway #tirana

Wales 1-2 Denmark Disappointing result. Roll on Albania tomorrow ! #uefanationsleague #wales #walesaway #tirana

3 likes - 3 comments
Nascida em Pristina e a morar em Munique, a artista Flaka Halati (1982) construiu este robot solitário a partir de quinquilharia encontrada em campos militares abandonados do Kosovo. Esta é a sua primeira exposição retrospectiva em Tirana. #travelblogger #viagem #europa #europe #eurotrip #balkans #balkan #shqiperi #shqiperia #albania #albania🇦🇱 #albanian #albania_photography #albania_instagram #visitalbania #albaniagram #colours #instaalbania #autumn #street #tirana #tiranalifestyle #visittirana #tiranaalbania #flakahaliti #art #robot #sculpture

Nascida em Pristina e a morar em Munique, a artista Flaka Halati (1982) construiu este robot solitário a partir de quinquilharia encontrada em campos militares abandonados do Kosovo. Esta é a sua primeira exposição retrospectiva em Tirana. #travelblogger #viagem #europa #europe #eurotrip #balkans #balkan #shqiperi #shqiperia #albania #albania🇦🇱 #albanian #albania_photography #albania_instagram #visitalbania #albaniagram #colours #instaalbania #autumn #street #tirana #tiranalifestyle #visittirana #tiranaalbania #flakahaliti #art #robot #sculpture

6 likes - 6 comments
Crudomania!!!#durres #gustodimaresushitime #albania #tirana

Crudomania!!!#durres #gustodimaresushitime #albania #tirana

12 likes - 12 comments
#magic #citylights #tirana #ride

#magic #citylights #tirana #ride

30 likes - 30 comments
Tag dikë dhe përshëndete me këtë postim 😂👍
.
.
#shqiptar #shqipria #kosova  #tirana #prizreni #peja

Tag dikë dhe përshëndete me këtë postim 😂👍 . . #shqiptar #shqipria #kosova #tirana #prizreni #peja

7 likes - 7 comments
After being on the road and in the air since 1.30am we’ve made it to Albania, Moody’s missing from the photo as he’s hit the sack #walesaway #tirana

After being on the road and in the air since 1.30am we’ve made it to Albania, Moody’s missing from the photo as he’s hit the sack #walesaway #tirana

15 likes - 15 comments
Po @don_phenom_cfe e njek lekun sikir ata e njekin @ferofera 😍😎😎😅😂😎😉😂😘😘
⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵
Follow for more............♧♢♡♤■□●○▪¤<>
@fjaledashurije
@fjaledashurije
@fjaledashurije
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
●
#tirana #shqiperia #kosovo #prishtina #gjakova #lol #good #repost #peja #shkup #amazing #crazy #noizy #tba #otr #babastars #ledrizlla #kidator #skopje #luanator #mood #mozzik #kida #victoriassecret #vines

Po @don_phenom_cfe e njek lekun sikir ata e njekin @ferofera 😍😎😎😅😂😎😉😂😘😘 ⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵ Follow for more............♧♢♡♤■□●○▪¤<> @fjaledashurije @fjaledashurije @fjaledashurije ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● #tirana #shqiperia #kosovo #prishtina #gjakova #lol #good #repost #peja #shkup #amazing #crazy #noizy #tba #otr #babastars #ledrizlla #kidator #skopje #luanator #mood #mozzik #kida #victoriassecret #vines

69 likes - 69 comments
#NEWS BONCORDOARREDI

ALLESTIMENTO PESCHERIA IN CENTRO  98100 Messina

Pesce e Preparati 
SERVIZI
■ Progettazione
■Produzione Artigianale
■Tecnologia Avanzata
■Consulenza
■Assistenza Tecnica Interna

VUOI REALIZZATE IL TUO SOGNO? www.boncordoarredi.it

#messina #tirana #pescheria #fish #pescecrudo  #erosboncordoarredamenticommerciali #likeforlike #instamoment #foodporn #foodblogger #followers #instadaily #instalike #insta #facebook

#NEWS BONCORDOARREDI ALLESTIMENTO PESCHERIA IN CENTRO 98100 Messina Pesce e Preparati SERVIZI ■ Progettazione ■Produzione Artigianale ■Tecnologia Avanzata ■Consulenza ■Assistenza Tecnica Interna VUOI REALIZZATE IL TUO SOGNO? www.boncordoarredi.it #messina #tirana #pescheria #fish #pescecrudo #erosboncordoarredamenticommerciali #likeforlike #instamoment #foodporn #foodblogger #followers #instadaily #instalike #insta #facebook

8 likes - 8 comments
Love a Free Walking Tour and Tirana’s was fantastic ... fascinating history and a city and country making big strides .
.
#im34andsmashingit #albania #tirana #tiranafreewalkingtour #bunker #communism #art #scotland #tartanarmy

Love a Free Walking Tour and Tirana’s was fantastic ... fascinating history and a city and country making big strides . . #im34andsmashingit #albania #tirana #tiranafreewalkingtour #bunker #communism #art #scotland #tartanarmy

5 likes - 5 comments
Aventura e vjeshtes me 7 te cmendurit. rrezime, gallat, shpejtesi, rremuje 🤘🍁🚴‍♂️🗻😂
video e plote nga e hena, do jete 7 minuta, ka aq shume bukurira 🤩😎
______________________________________

@bazi.shehi 
@flori_bike5436 
@red_ion 
@bobi.pri.tirone  Saimir dhe Bledi
_______________________________________

#tirana #dajt #dajti ##enduromtb #funny #downhillgroup #bike #autumn #albania #adventure #adrenaline #extreme #nature #mtb #mountains

Aventura e vjeshtes me 7 te cmendurit. rrezime, gallat, shpejtesi, rremuje 🤘🍁🚴‍♂️🗻😂 video e plote nga e hena, do jete 7 minuta, ka aq shume bukurira 🤩😎 ______________________________________ @bazi.shehi @flori_bike5436 @red_ion @bobi.pri.tirone Saimir dhe Bledi _______________________________________ #tirana #dajt #dajti ##enduromtb #funny #downhillgroup #bike #autumn #albania #adventure #adrenaline #extreme #nature #mtb #mountains

22 likes - 22 comments
🚬

🚬

35 likes - 35 comments
Construída no século XVIII, a Mesquita Hadji Et'hem Bey, ao contrário de outros locais de culto, não foi destruída durante o regime de Hoxha, mas foi vedada ao público durante os anos de Ateísmo de Estado. Reaberta em 1991, está há umas semanas fechada para obras. #travelblogger #viagem #europa #europe #eurotrip #balkans #balkan #shqiperi #shqiperia #albania #albania🇦🇱 #albanian #albania_photography #albania_instagram #visitalbania #albaniagram #colours #instaalbania #autumn #street #tirana #tiranalifestyle #visittirana #tiranapost #tiranacity #tiranaalbania #mosque #islam #religion

Construída no século XVIII, a Mesquita Hadji Et'hem Bey, ao contrário de outros locais de culto, não foi destruída durante o regime de Hoxha, mas foi vedada ao público durante os anos de Ateísmo de Estado. Reaberta em 1991, está há umas semanas fechada para obras. #travelblogger #viagem #europa #europe #eurotrip #balkans #balkan #shqiperi #shqiperia #albania #albania🇦🇱 #albanian #albania_photography #albania_instagram #visitalbania #albaniagram #colours #instaalbania #autumn #street #tirana #tiranalifestyle #visittirana #tiranapost #tiranacity #tiranaalbania #mosque #islam #religion

4 likes - 4 comments
Për një buzeqeshje më të bukur vjen produkti Miracle Teeth me super çmim : 8€ 😍 Transport në : 🇽🇰🇦🇱🇲🇰 Përfito nga ofertat e fundvitit 🎄🎄🎄
Porosit tek opsioni Message 👍🏻👍🏻
Sasia e limituar ! 
#peje #prishtina #kosova #shqiperia #tirana #shkup #prizren #gjilan #tetova #mitrovica #istog #deqan #ferizaj #kosova10🇽🇰 #rahovec #gjakova #ledrivula #butrintimeri #eraistrefi #dafinazeqiri #gjiko

Për një buzeqeshje më të bukur vjen produkti Miracle Teeth me super çmim : 8€ 😍 Transport në : 🇽🇰🇦🇱🇲🇰 Përfito nga ofertat e fundvitit 🎄🎄🎄 Porosit tek opsioni Message 👍🏻👍🏻 Sasia e limituar ! #peje #prishtina #kosova #shqiperia #tirana #shkup #prizren #gjilan #tetova #mitrovica #istog #deqan #ferizaj #kosova10🇽🇰 #rahovec #gjakova #ledrivula #butrintimeri #eraistrefi #dafinazeqiri #gjiko

10 likes - 10 comments